Tafel- en Fluitschema

8 feb     De Regenboog            
      U12            
    F Luc van Elk   F        
13:45-15:30   F Indy v/d Slot          
    T Lars Mourits          
    T Tijs Scheenstra          
                   
      Heren 1            
    F Ralph v/d Holst   F        
15:30-17:15   F Niels Mourits          
    T Koen Bouwhuis   T        
    T Maarten Peters   T        
                   
      Heren 2            
    F Dennis Houssart   F        
17:15-19:00   F Joey de Klerk   F        
    T Glenn v/d Linden   T        
    T Michal Wierzbicki   T        
                   
                   
15 feb     De Regenboog            
      U12            
    F Jack Hassal   F        
12:15-13:45   Rick Gijsbers           
    Ralph Uittenbogaard          
    Menko de Ruijter          
                   
      Heren 1            
    Ralph v/d Holst           
15:30-17:15   Luc van Elk          
    Jeroen van Winsen          
    Maarten Peters          
                   
                   
14 mrt      De Schelft            
      U18            
    Stefan Koster          
12:45-14:30   Julius Alkemade          
    Joey de Klerk          
    Michel Koster          
                   
      Heren 1            
    Ralph v/d Holst          
15:30-17:15   Luc v Elk           
    Kjartan Oskarsson          
    Alex Schuurman          
                   
                   
28 mrt     De Schelft            
      U12            
    Rick Bakker          
11:00-12:45   Marcel v/d Holst          
    Tommas Scheenstra          
    Indy v/d Slot           
                   
       Heren 1            
    F TBC   F        
12:45-14:30   F TBC   F         
    T Tijs Scheenstra   T        
    T Lars Mourits    T        
                   
      U18            
    F Dennis Houssart   F        
14:30-16:15   F Rick Gijsbers           
    Glenn v/d Linden           
    Michal Wierzbicki           
                   
                   
11 apr